Dziś jest poniedziałek, 19 lutego 2018r. Imieniny obchodzą: Arnold, Konrad

Biuro nieruchomości z licencją czy bez ?

Biuro nieruchomości z licencją czy bez ?

Czy biuro nieruchomości nie posiadające licencji działa legalnie? Czy warto korzystać z takich biur? Sprawdź co w tej sprawie twierdzi Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta (UOKIK).

Licencjonowane biuro nieruchomości.

Zdecydowanie bardziej wiarygodne są licencjonowane biura nieruchomości. Według Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK), prawie 60 proc. skontrolowanych biur pośrednictwa nieruchomości prowadzi działalność z naruszeniem prawa. W przypadku agencji bez licencji, problem polega przeważnie na tym, że zatrudniają one osoby nie mające uprawnień do wykonywania swojej pracy. Takie biura często nie posiadają także obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej (OC), którego zadaniem jest zabezpieczenie interesów klientów, którzy z powodu niedopełnienia obowiązków przez agencje nieruchomości ponieśli straty finansowe.

Dlatego właśnie lepiej jest korzystać biur licencjonowanych. Dzięki temu zawsze będziemy mieli pewność, że dane biuro działa legalnie i zatrudnia licencjonowanych specjalistów w swojej dziedzinie.

Dla osób szukających pośrednika nieruchomości na terenie Łodzi i okolic, polecam licencjonowane Biuro Nieruchomości Pawlik. Prowadzone jest przez Panią Jadwigę Pawlik, posiadającą licencję zawodową w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz Pana Piotra Pawlika, który jest absolwentem Wyższej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie. W ofercie biura znajdują się między innymi hale do wynajęcia Łódź. Pełna oferta poniżej.


W ofercie biura znajdują się

Do sprzedaży:
- grunty przemysłowe,
- grunty pod budownictwo mieszkaniowe
- grunty pod zabudowę biurową
- budynki i centra biurowe
- budynki magazynowe
- budynki produkcyjne
- budynki biurowe nie zasiedlone

do wynajęcia
- powierzchnie biurowe
- powierzchnie handlowe
- hale produkcyjne
- hale magazynoweŹródło:
http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33209,3923549.html
dodano dnia: 22 września 2010r.

Wasze komentarze

Jeszcze nie ma żadnych komentarzy do tego artykułu - bądź pierwszy!